НОВИНИ

Сербія запропонувала допомогу у врегулюванні конфлікту в Криму

Сербія хоче бути посередником у врегулюванні російсько - українського конфлікту. Країна готова надати допомогу в разі необхідності і нагадує про глибокі історичні зв'язки Росії з Україною, зазначаючи, що обидві країни є дружніми для офіційного Белграда. Відповідну заяву зробив прем'єр-міністр країни Івіца Дачич, повідомило сербське інформагентство ТАНЮГ.

"Мабуть, був план штучно привнести холод в ці зв'язки (між Україною і Росією - ред.). Сербія хоче бути конструктивною і буде надавати допомогу у разі потреби", - зазначив Дачич.

Сербський прем'єр побажав Україні та її народові оговтатися від кризи і висловив надію на мирне врегулювання конфлікту.

"Сербія , яка була частиною Югославії, знає, що це означає, і сподівається, що все вирішиться мирним шляхом", - додав політик.

Нагадаємо, 1 березня Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму. Відповідне рішення підтримали 90-ма голосами, усі члени Ради Федерації одноголосно.

НАТО після засідання, присвяченого ситуації в Україні, засудило посилення військових дій Росії в Криму та висловило велику стурбованість щодо рішення Ради Федерації РФ про використання збройних сил Росії на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.