НОВИНИ

Генпрокуратура оскаржила рішення про призначення Аксьонова і проведення референдуму в Криму

Генпрокуратура пред'явила позов до Окружного адміністративного суду Києва про скасування низки незаконних рішень, прийнятих Верховною Радою Автономної Республіки Крим. Про це йдеться в повідомленні ГПУ.

«Зокрема, це рішення про висловлення недовіри Раді міністрів Криму і припинення її діяльності, призначення Сергія Аксьонова на посаду Голови Ради міністрів АР Крим, а також про організацію та проведення республіканського (місцевого) референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень автономії», – йдеться в повідомленні.

Проведеною перевіркою встановлено, зазначає ГПУ, що вказані акти прийнято з порушенням вимог ст.ст. 2, 19, 136, 137 Конституції України, ст. 37 Конституції АР Крим, п. 21 ч. 2 ст. 9 Закону України «Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим» та ст. 7 Закону України «Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим».

Крім цього, повідомляє ГПУ, позов про визнання протиправними та скасування прийнятих органами місцевого самоврядування рішень, які містять ознаки посягання на територіальну цілісність та недоторканість України пред’явлено також прокуратурою м. Севастополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.