НОВИНИ

СБУ створює на кордоні «бар’єр» для російських екстремістів

Українські силовики посилюють контроль на російсько-українському кордоні в Чернігівській області. Про це на брифінгу у Верховній Раді 4 березня розповів голова Ради нацбезпеки і оборони Андрій Парубій.

За його словами, відповідні заходи вжиті в Чернігівській області. Там прикордонну територію також контролює Служба безпеки України.

"На кордоні з Чернігвською областю посилені прикордонні пости пости, більше того, вони посилені представниками наших органів безпеки, для того щоб ми могли не допустити пересуванняе екстремістів на територію України, в тому числі у Криму, в Чернігівській області та на південному-заході

Він також додав, що на вї'зді у Крим встановлені два додаткові пости з цією ж метою.

У відповідь на репліку про те, що через український кордон прориваються автобуси з екстремістами, які діють під прикриттям російських військ, Парубій нагадав про складність нинішньої ситуації.

"Біля кожного нашого блокпосту стоять групи екстремістів для психологічного тиску. Загалон ситуація на кордонах залишається складною, прикордонники продовжують нести службу", - пояснив Парубій.

Як повідомлялось, раніше СБУ відкрила 11 кримінальних проваджень за фактами захоплення держаної влади та сепаратизм. Зокрема, розслідуються факти збройного захоплення будівель кримських Верховної Ради та Ради міністрів. В окреме провадження зареєстровано у зв'язку з подіями у Донецьку.

Нагадаємо, на Донеччині СБУ відкрила кримінальне провадження стосовно так званого командира «Народного ополчення Донбасу» Павла Губарєва за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.