НОВИНИ

Депутати парламентів України і Криму домовились про спільну підготовку змін до Конституції АРК

Депутати парламентів України і Криму провели зустріч, під час якої вирішили створити парламентську групу з підготовки змін до Конституції Криму. Про це 4 березня заявив народний депутат від ПР Нестор Шуфрич на засіданні Ради.

"Відбулася зустріч з представниками Верховної Ради Криму. Керівництво АР Крим озвучило цілий пакет питань, які піднімаються парламентом та громадськістю автономії", - заявив Шуфрич.

За його словами, прийнято попереднє рішення про створення міжпарламентської робочої групи щодо внесення змін до Конституції АРК «у питанні розширення її повноважень».

Шуфрич зазначив, що дане питання "виникло не сьогодні".

"За дорученням і погодженням з головою Верховної Ради України в п'ятницю (28 лютого) ми утрималися від коментарів, але сьогодні, враховуючи суспільний інтерес, будемо про це говорити: відбулася зустріч. Більше 10 років, в тому числі і я, будучи депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, щоразу зверталися до органів центральної влади, до президента, до Верховної Ради України з ініціативою розпочати діалог і почати розгляд питання внесення змін до Конституції, що не одного разу кримчанам було обіцяно", - пояснив народний депутат.

Водночас Шуфрич висловив переконання, що «що на майданчику, яка буде створена парламентами» можна буде «знайти ту дорогу компромісу і єднання , яка сьогодні так необхідна».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.