НОВИНИ

У Криму за наказом Аксьонова рейдери намагаються захопити Чорноморнафтогаз

Представники «прим’єра» Криму Сергія Аксьонова намагаються змінити керівництво ДАТ «Чорноморнафтогаз» (Сімферополь). Про це «Інтерфакс-Україна» повідомило джерело в компанії.

О 10.30 4 лютого в головний офіс «Чорноморнафтогазу» прибула група невідомих осіб на чолі з Андрієм Ільїним, який до останнього часу обіймав посаду заступника генерального директора ДП «Кримські генеруючі системи».

Ільїн заявив, що Аксьонов призначив його керівником «Чорноморнафтогазу».

Раніше в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України заявили про неприпустимість втручання у діяльність підприємств ПЕК країни, розташованих на території Кримського півострова.

За статутом Чорноморнафтогазу, керівник компанії призначається та звільняється зборами акціонерів ДАТ, єдиним акціонером якого є НАК «Нафтогаз України».

«Чорноморнафтогаз» здійснює роботи з освоєння українських шельфів Чорного та Азовського морів. Підприємство також видобуває вуглеводні на родовищах, розташованих у Криму, експлуатує розташовані на півострові Глібовське ПСГ і магістральні газопроводи. 100 % акцій ДАТ перебуває в управлінні НАК «Нафтогаз України».

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України оскаржила в суді рішення кримського парламенту про призначення Аксьонова прем'єр-міністром і проведення референдуму з розширення статусу і повноважень АРК.

Нагадаємо, Меджліс кримсько-татарського народу не визнає новий уряд Криму, "сформований під дулом пістолета".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.