НОВИНИ

Українські прикордонники посилили контроль на в’їзді у Крим

Державна прикордонна служба України встановила посилений контроль на в’їзді в АР Крим. Були розгорнуті 3 контрольно-пропускні пункти та виставлені прикордонні патрулі. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Контрольні пункти розгорнуті в районі населених пунктів Салькове, Каланчак та Чаплинка. Всі вони посилені військовослужбовцями мобільних прикордонних підрозділів, МВС та збройних сил України.

Поряд з тим озброєними російськими військовослужбовцями продовжується блокування підрозділів охорони державного кордону, що розташовані в Криму. Зв'язок з деякими підрозділами відсутній.

Проте контроль за державним кордоном прикордонники продовжують здійснювати. Встановленим порядком проведено заміну змін прикордонних нарядів у пунктах пропуску «Крим» та «Сімферополь», де здійснюється прикордонне оформлення. Усю ділянку державного кордону України в Криму продовжують охороняти українські прикордонники.

Як повідомлялось, 3 березня серез Керченську переправу в Україну, ігноруючи прикордонний контроль, прорвалися два мікроавтобуси і три вантажівки з озброєними людьми, яких прикривали військовослужбовців ЧФ РФ.

Нагадаємо, 2 березня спецпідрозділи Росії за участі офіцерського складу та генералів ФСБ РФ здійснили спробу силового захоплення штабу Сімферопольського загону та адміністративної будівлі Азово-Чорноморського регіонального управління. Прикордонники загону стримали напад та нікого не допустили до кімнат зберігання зброї та основних комунікацій.

Дло цього, військові РФ погрожували зброєю українським прикордонникам з вимогою перейти на бік нової "влади" Криму

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.