НОВИНИ

У Росії погрожують відповісти на санкції розвалом фінансової системи США

Радник президента Росії Сєрґєй Ґлазьєв вважає, що Росія могла б звести до нуля свою економічну залежність від США, якщо Вашингтон погодиться на санкції проти Москви через Україну. Про це повідомляє Франс Прес

«Ми б знайшли спосіб не лише зменшити нашу залежність від США до нуля, але й для вийти із цих санкцій з великою користю для себе", - зауважив Ґлазьєв, зазначивши, що Росія може відмовитися від використання доларів для міжнародних транзакцій.

"Спроба оголосити санкції закінчиться розпадом фінансової системи США, що може викликати кінець панування США у світовій фінансовій системі", - додав він.

Нагадаємо, що міністерство оборони США 3 березня повідомило, що зупиняє плани спільних навчань та іншої співпраці з військовими Росії через воєнне вторгнення Москви в Україну.

Тим часом Сенат США розглядає питання про введення санкцій проти російських банків, заморожування активів російських держустанов і приватних інвесторів, а також заборону на видачу віз у зв'язку з діями Росії в Україні. Про це повідомив у понеділок сенатор Кріс Мерфі, який очолює сенатський підкомітет у справах Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.