НОВИНИ

Путін наказав військам повертатися після навчань у місця постійної дислокації

Президент Росії Владімір Путін віддав наказ військам і з'єднанням Збройних Сил, що брали участь у військових навчаннях повертатися у місця постійної дислокації. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков.

За його словами, це рішення послідувало після представлення Путіну доповіді про успішне проведення нібито навчань.

"Верховний головнокомандувач ПС РФ, президент Росії Владімір Путін віддав наказ військам і з'єднанням, що брали участь у військових навчаннях, повертатися у місця постійної дислокації", - пояснив Пєсков.

Навчання в європейській частині Росії проходили "в рамках раптової комплексної перевірки боєготовності військ і сил Західного і Центрального військових округів, а також ряду родів військ Збройних сил".

Під час «навчань» з Росії до Криму перекинули більше 6 тисяч бійців військ спеціального призначення. За рахунок цього чисельність російських військових збільшилася до 16 тисяч військовиків, нібито для захисту громадян Росії та російськомовних громадян України, що викликало міжнародний конфлікт.

Нагадаємо, що 3 березня під час проведення екстреного засідання Ради безпеки ООН, що скликалося з ініціативи Росії, представник РФ в ООН Віталій Чуркін зачитав заяву Януковича, в якій той попросив президента Російської Федерації Владіміра Путіна застосувати збройні сили Росії на території України. Проте більш вагомих аргументів представник Росії навести не спромігся.

Європейський Союз дав Росії 48 годин на деескалацію конфлікту з Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.