НОВИНИ

Жодна військова частина не перейшла на бік "нової влади" Криму

Жодна військова частина, жоден гарнізон чи корабель не виконав ультиматуму російських військових здати зброю і присягнути самопроголошеному "уряду Криму" чи покинути службу. Про це повідомили представники командування ВМС України в Севастополі.

Не зафіксовано також випадків дезертирства українських військових у Криму, окрім факту зради колишнього командувача ВМС України Дениса Березовського.

Разом з тим, як повідомив начальник медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов, протягом ночі на 4 березня штурмів чи нападів на військові частини не зафіксовано, хоча ситуація довкола них залишалася напруженою.

Збільшилася кількість проросійських активістів і членів загонів "самооборони" біля штабу ВМС України у Севастополі і штабу Берегових військ ВМС України у Сімферополі.

Також повідомляється про прибуття двох автобусів з озброєними людьми до бухти Стрілецької у Севастополі, де дислокуються кораблі "Славутич" і "Тернопіль", а також підрозділ спеціальних морських операцій – інформація про це уточнюється, повідомив Селезньов.

Бухта і далі заблокована російськими плавзасобами.

Нагадаємо, напередодні голова медіацентру Міноборони в Криму Владислав Селезньов підтвердив, що командувач ЧФ РФ Алєксандр Вітко висунув ультиматум українським військовим в Криму до 5 години ранку вівторка, 4 березня.

Вимоги ультиматуму Селезньов описав так: "Пропонують або перейти на бік кримської влади, або скласти зброю, або виїхати куди завгодно, або крайні заходи – штурм. А штурм – це завжди відповідний результат. Завжди гинуть люди – з того чи іншого боку".

Втім, у Чорноморському флоті РФ цю інформацію спростували. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.