НОВИНИ

Українська параолімпійська збірна бойкотуватиме ігри в Сочі, якщо Росія не виведе війська з Криму

Національний паралімпійський комітет України (НПКУ)готовий бойкотувати Зимові Паралімпійські Ігри 2014 року в Сочі , якщо Російська Федерація не виведе свої війська з території України. Про це повідомляє прес-служба НПКУ.

«У разі порушення керівництвом Росії Олімпійської хартії, хартії ООН і статутних документів Міжнародного паралімпійського комітету та невизнання країною-організатором вимог світової спільноти щодо мирного врегулювання ситуації, що склалася у зв’язку з агресивними діями російських військ, Національний паралімпійський комітет України бойкотуватиме зимові Паралімпійські ігри в Сочі». – йдеться у повідомленні.

«Усі ми глибоко обурені вторгненням в нашу країну російських інтервентів, які під неправдивими приводами так званого «захисту громадян», що розмовляють російською, окупували частину нашої держави – Автономну республіку Крим. Національна паралімпійська збірна команда представлена 10 регіонами України, до її складу увійшли спортсмени, багато з яких розмовляє російською мовою та вважає її рідною. У багатьох членів національної команди України чимало друзів та рідних - росіян. Однак, цинічний напад російських військ на територію України, свідчить, що Росія, як господар Паралімпіади не готова проводити Паралімпійські ігри!», - наголосили українські паралімпійці.

Національна паралімпійська збірна сподівається, що в найближчі дні країна-господар зупинить агресію та виведе війська з України.

«У разі, якщо це не буде зроблено, Національний паралімпійський комітет України прийме рішення про неможливість участі української команди в ХІ зимових Паралімпійських іграх», - підкреслили в НПКУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.