НОВИНИ

ОБСЄ закликає припинити залякування журналістів у Криму та східних областях України

Представник Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) зі свободи засобів інформації Дуня Міятович закликає припинити залякування журналістів, що відбувається в деяких регіонах України. Про це йдеться у заяві ОБСЄ.

Вона закликала всіх причетних гарантувати безпеку журналістів у Сімферополі, Донецьку й Харкові і припинити втручатися в їхню роботу.

У цій заяві згадано, зокрема, про повідомлення про зняття з ефіру найбільшої незалежної телерадіокомпанії Криму, ТРК «Чорноморська», про заяву Ради міністрів Криму з погрозою зупинити ретрансляцію низки київських телеканалів чи про спробу захоплення невідомими у військових одностроях незалежного Центру преси й інформації і Кримського центру журналістських розслідувань у Сімферополі.

Представник ОБСЄ звернула увагу і на заподіяння фізичної шкоди журналістами у Донецьку й Харкові – там проросійські мітингувальники побили журналістів Радіо Свобода, телеканалу «Перший діловий» і порталу «Ура-інформ-Донбас» у присутності правоохоронців, які не втручалися.

Міятович сьогодні  прибуває до України з чотириденним візитом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.