НОВИНИ

Представники "нової влади" Криму намагались підкупити командира полку ВВ за $200 тис.

До керівництва підрозділів внутрішніх військ у Криму надходять погрози та пропозиції матеріальної винагороди за перехід на бік «нової влади» Криму. Про це повідомляє прес-служба Внутрішніх Військ МВС України.

«Командиру полку внутрішніх військ МВС України, що дислокується у Севастополі, невідомими особами було запропоновано $200 тисяч. Офіцер відмовився, та наголосив, що й надалі залишається вірним своїм переконанням та присязі», - йдеться у повідомленні.

У ВВ МВС підкреслили, що незважаючи на вкрай складну політичну, криміногенну ситуацію, значне службове навантаження та нервове напруження, військовослужбовці внутрішніх військ продовжують мужньо та стійко виконувати свої завдання.

«Внутрішні війська МВС України, які дислокуються в Автономній Республіці Крим, залишаються вірними Військові Присязі та українському народові та продовжують виконувати покладенні законодавством держави завдання по забезпеченню громадського спокою та боротьбі зі злочинністю у ввіреному регіоні», - наголосили у відомстві.

Як повідомлялось, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що по всій території Криму в частини внутрішніх військ приходять емісари і військові чини Російської Федерації з пропозицією прийняти російське громадянство і негайно отримати російські паспорти. Але українські офіцери, за словами Авакова, їх «посилають».

Нагадаємо, 28 лютого виконувач обов’язків  президента Олександр Турчинов призначив Степана Півторака командувачем Внутрішніх військ МВС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.