НОВИНИ

ЄС дав Росії 48 годин на деескалацію конфлікту з Україною

Європейський Союз дав Росії 48 годин на деескалацію конфлікту. Про це в ефірі "Свободи слова" заявиви представник України при ЄС Костянтин Єлісеєв.

"Завершилися п’ятигодині переговори (у Брюсселі -Ред.). Росії дали 48 годин на деескалацію конфлікту", - сказав Єлісеєв.

Він наголосив, що йшлося також про наслідки для двосторонніх відносин "Росія-ЄС".

"ЄС чітко попередив Росію про наслідки для двосторонніх відносин "Росія-ЄС".

До четверга у російської сторони є час, щоб врегулювати ситуацію", - сказав представник України при ЄС.

Як повідомляляло, представник ЄС з зовнішньої політики та безпеки Кетрін Ештон заявила, що адресні заходи з боку Євросоюзу застосують, коли Москва не зробить кроків щодо деескалації ситуації у Криму.

На запитання, які кроки вважатимуть деескалацією, Ештон назвала повернення російських військових до їхніх казарм, припинення польотів російської військової авіації над українською територією і припинення пересувань російських військ та БТРів Кримом.

Нагадаємо, що 3 березня під час проведення екстреного засідання Ради безпеки ООН, що скликалося з ініціативи Росії, представник РФ в ООН Віталій Чуркін зачитав заяву Януковича, в якій той попросив президента Російської Федерації Владіміра Путіна застосувати збройні сили Росії на території України. Проте більш вагомих аргументів представник Росії навести не спромігся.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.