НОВИНИ

Росія висунула умови для переговорів щодо своєї окупації Криму

Росія готова до переговорів по ситуації навколо України тільки за умови виконання угоди від 21 лютого, про це повідомило джерело в МЗС Росії.

"Росія в найближчі дні буде обговорювати зі своїми міжнародними партнерами ситуацію навколо України та шляхи виходу з кризи. Принциповим для російської сторони є дві умови: виконання угоди від 21 лютого, яке включає в себе проведення конституційної реформи, створення коаліційного уряду. У цьому переговорному процесі повинні бути представлені всі політичні сили України", - цитують повідомлення російські інформаційні агентства.

Угода між Віктором Януковичем і лідерами української опозиції, укладену за міжнародним посередництвом 21 лютого, передбачала проведення президентських виборів у грудні 2014 року.

Проте пізніше Верховна Рада України призначила позачергові вибори президента на 25 травня.

Як повідомлялось, представник Росії Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН заявив, що у РФ не вірять у те, що Янукович може знову стати президентом України.

Нагадаємо, що під час проведення екстреного засідання Ради безпеки ООН, що було скликане з ініціативи Росії, Чуркін зачитав заяву Януковича, в якій той попросив президента Російської Федерації Владіміра Путіна застосувати збройні сили Росії на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.