НОВИНИ

Оробець: потрібно зупинити агресію Росії, а народ і так єдиний

Розуміння того, що Майдан в Україні виграв і завтра такий же протест може вин икнути у Росії, вочевидь стало причиною застосування воєнного сценарію Владіміром Путіним. Про це в коментарі Тиждень.ua заявила депутат від «Батьківщини» Леся Оробець.

«Розуміння, що Майдан виграв і що Майдан змінить Україну. А це побоювання Путіна, що завтра Майдан буде в Росії», - зазначила депутат, відповідаючи на питання, чому Путін пішов на такий крок.

«Так виглядає, що Путін втратив будь-який зв'язок з реальністю. Чи можна було зупинити Гітлера? Суто гіпотетично. Так і зараз - питання лише в тому, чи новітній Гітлер під
двоголовим орлом остаточно вирішив пролити кров», - додала Оробець.

Ситуацію, яка нещодавно відбулася в кількох регіонах України з підняттям російських прапорів, Оробець вважає провокацією.

«Це суто політична провокація. Насправді, якщо в Криму, зважаючи на кількість колишніх і теперішніх службовців російської армії та колишніх компартійних діячів, і є база для проросійських настроїв, то в інших областях її насправді немає. Не секрет, що для штурму ОДА люди наймалися і звозилися з Росії. Тому це просто провокація», - наголосила політик.

Вона наголошує, що Україна – не розділена.

«Ви бачили черги до воєнкоматів у Дніпропетровську? Треба зупинити зовнішню агресію, а народ і так єдиний. Просто мінімізувати зовнішній подразник. І не лише у фізичному просторі, а й у інформаційному», - додала вона.

Як раніше повідомлялося, Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму. За офіційним поясненням російських політиків і чиновників це зумовлено "загрозою російськомовним мешканцям" на території України.

Нагадаємо, наразі в Криму перебуває близько 16 тис. російських військових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.