НОВИНИ

Ештон: ЄС застосує адресні санкції проти Росії, якщо російські війська не повернуться в казарми

Адресні заходи з боку ЄС проти Росії застосують, коли не буде кроків з боку Москви по деескалації ситуації у Криму. Про це Верховний Представник ЄС з зовнішньої політики та політики безпеки Кетрін Ештон заявила під час прес-конференції після екстреного засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, яка обговорювала ситуацію на Кримському півострові.

«У разі відсутності кроків по деескалації ми розглянемо заходи, які можуть мати наслідки для двосторонніх відносин між ЄС та Росією, наприклад, призупинення двосторонніх переговорів щодо візових питань», - сказала Ештон. 

На запитання, які кроки становитимуть деескалацію, Ештон назвала повернення російських військових до їхніх казарм, припинення польотів російської військової авіації над українською територією і припинення пересувань російських військ та БТРів у Криму.

Вона також сказала, що цього тижня лідери ЄС зберуться на екстрений саміт для обговорення ситуації в Криму. За даними дипломатичних джерел, саміт відбудеться у четвер, 6 березня, у Брюсселі.

Нагадаємо, що 4-5 березня Ештон перебуватиме в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.