НОВИНИ

Янукович попросив Путіна застосувати збройні сили Росії на території України

Янукович попросив президента Російської Федерації Владіміра Путіна застосувати збройні сили Росії на території України. Про це заявив представник РФ в ООН Віталій Чуркін під час засідання Ради безпеки ООН.

"Як законно обраний президент України, звертаюся до президента Путіна з проханням використати збройні сили Росії для відновлення законності на території України», - процитував звернення Януковича Чуркін.

Нагадаємо, що Росія скликала екстрене засідання Ради безпеки ООН з приводу ситуації в Україні.

Тим часом, Рада безпеки ООН вже збиралася і обговорювала ситуацію в Україні 1 і 2 березня. Перше засідання було екстреним і відбулося незабаром після того, як Рада Федерації РФ дала президенту Владіміру Путіну дозвіл на використання військової сили на території України. На засіданні представники української сторони звинуватили Росію в незаконному військовому вторгненні на свою територію. Представник РФ в ООН Віталій Чуркін заявив, що Росія діє в рамках угод з Україною про базування в Криму Чорноморського флоту.

На другому засіданні Ради безпеки ООН практично всі учасники обговорення засудили дії Росії в Криму, проте жодних рішень не було прийнято.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.