НОВИНИ

Росія зосереджує війська і техніку біля сухопутних кордонів України

Росія зосереджує війська біля сухопутних кордонів України. Цю інформацію підтверджують у Державній прикордонній службі України.

Згідно з повідомленням, спостерігається скупчення військової техніки на території Російської Федерації поблизу державного кордону в межах Харківської, Луганської та Донецької областей.

Зокрема, поряд із Харківським прикордонним загоном на залізничну станцію Лісники Воронезької обл. РФ прибуло дев’ять ешелонів військової техніки (БТР, БМП), які розвантажилися на території в/ч 63796 (артилерійські склади, які розташовані в районі населеного пункту Ліски). Також біля відділів "Плетенівка" - "Жовтневе" на напрямку Бочкове - Ленінське на відстані 1,5 - 2 км углиб Росії від кордону знаходиться п’ять БТР, два автомобілі Урал і польова кухня. Прикордонні наряди Росії обмежують рух місцевих жителів у цьому напрямку.

На ділянках Донецького прикордонного загону відділ прикордонної служби ФСБ РФ "Весело- Вознесеновка" піднятий по команді "Збір". А в пункті пропуску "Весело- Вознесеновка-Новоазовськ" на в'їзд в Україну припинено рух автотранспорту російської реєстрації.

Що стосується ділянок Луганського прикордонного загону, то місцеві жителі на напрямку Міллерово-Дяково за 3-4 км від державного кордону спостерігають скупчення військової техніки. В районі стику Луганської та Донецької областей за 2 км від державного кордону спостерігається скупчення військової техніки.

Як повідомлялося, губернатор Ростовської області РФ віддав розпорядження щодо розгортання в Куйбишевському районі таборів (місць) для прийому біженців з України. У МЗС такі дії розцінили, як підготовку російської сторони до можливого вторгнення на територію України через сухопутний кордон. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.