НОВИНИ

У Чорноморському флоті РФ інформацію про ультиматум українським військовим назвали нісенітницею

Представник штабу Чорноморського флоту Росії заявив про відсутність планів штурму військових частин України в Криму.

"Це повна нісенітниця", - сказав російський військовий.

"Ми вже звикли до щоденних звинувачень у проведенні якихось силових дій по відношенню до наших українських колег ", - зауважив представник штабу і наголосив, що "зіштовхнути нас лобами в Криму не вдасться".

Як повідомлялося раніше, командувач ЧФ РФ Алєксандр Вітко висунув ультиматум українським військовим в Криму до 5 години ранку вівторка, 4 березня.

"Я підтверджую цей ультиматум. Я розмовляв з офіцерами українського флоту. У них на борту був віце-адмірал Олександр Вітко, він висунув цей ультиматум. З сьогоднішнього дня два наші кораблі заблоковані в бухті Севастополя кораблями Чорноморського флоту Росії. Це – корабель управління «Славутич» і корвет «Тернопіль». Їх блокує кілька кораблів", - заявив голова медіацентру Міноборони в Криму Владислав Селезньов.

Вимоги ультиматуму Селезньов описав так: "Пропонують або перейти на бік кримської влади, або скласти зброю, або виїхати куди завгодно, або крайні заходи – штурм. А штурм – це завжди відповідний результат. Завжди гинуть люди – з того чи іншого боку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.