НОВИНИ

  ▪   Оксана Хмельовська

"Правий сектор": Путін хоче залякати національно-визвольний рух України справою проти Яроша

Порушеною кримінальною справою проти лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша Росія намагається залякати національно-визвольний рух України. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив Артем Скороподський, керівник пресс-секретар лідера «Правого сектора».

«Це залякування й інформаційна війна проти українського національно-визвольного руху. Ми все сприймаємо серйозно, ми аналізуємо усю інформацію, але ховатися не збираємось», – заявляє Скоропадський.

За його словами, відкриття кримінальноїх спрвави – це провокація зі сторонни Росії.

«До Доку Умарова ми не зверталися. Ми вже казали, що несемо відповідальність тільки за ту інформацію, яка є на нашій офіційній сторінці "Вконтакте". Там немає такого звернення до Доку Умарова», – зазначає керівник прес-служби.

Він нагадав, що ще місяць тому екс-президент Віктор Янукович також «оголошував у міжнародний розшук опозиційних діячів в Україні, погрожував і вбивав людей».  

«Але зараз він сам у розшуку. Хочеться нагадати Путіну, що кожен тиран закінчить недобре. Так, зараз ми бачимо пряму військову агресію з боку Російської Федерації. Це відбувається, тому що Путін, який є тираном, побачив, що в Україні відбувається національно-визвольна революція, і він побачив долю іншого тирана Януковича, і він дуже побоюється, що в Росії будуть такі ж події, як в Україні», – наголосив Скоропадський.

Як повідомлялось, 3 березня слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу стосовно лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша. 

На думку слідства, у своїх виступах «глава ультранаціоналістичної української організації «Правий сектор» Дмитро Ярош публічно закликає антиросійські сили до екстремістських дій і терору на території Росії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.