НОВИНИ

Мєдвєдєв наказав "Росавтодору" будувати міст через Керченську протоку

Прем'єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв підписав розпорядження створити компанію для будівництва моста через Керченську протоку. Про це Мєдвєдєв заявив на зустрічі з віце-прем'єрами РФ 3 березня.

"Хотів би проінформувати вас, що я підписав розпорядження уряд про передачу функцій замовника спеціальному акціонерному товариству, яке займатиметься цими питаннями. Це акціонерне товариство створюється нашою держкомпанією "Росавтодор", - розповів Медведєв.

За його словами, "у надійному і недорогому транспортному сполученні між Таманським півостровом і Кримом зацікавлені й у Росії, і в Україні, як і у розвитку додаткових каналів для торгівлі, спільних інвестиційних проектів".

Медвєдєв також додав, розпорядження дозволить перевести роботу з будівництва транспортного коридору в практичну площину незалежно від поточної політичної кон'юнктури.

Україна і Росія домовилися про спільні дії з організації будівництва і поетапної реалізації проекту створення транспортного переходу через Керченську протоку в грудні 2013 року.

Як повідомлялось, сьогодні російські війська взяли під контроль поромний термінал у Керчі.

Нагадаємо, 1 березня Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.