НОВИНИ

Адмірала-зрадника з "казакамі" за російську агітацію виштовхали зі штабу ВМС України

Екс-командувач ВМС України Денис Березовський увірвався у штаб військово-морських сил Україну у Севастополі і вимагав від керівного складу перейти на сторону Росії. Про це "Українській правді" повідомив голова медіа-центру Міноборони Криму Владислав Селезньов.

"Екс-командувач Березовський сьогодні у супроводі  козаків з російськими триколорами прорвався на територію штабу військово-морських сил з метою загітувати офіцерів командування, щоб вони переходили на сторону Росії", - зазначив він.

"Новопризначений командувач контр-адмірал Сергій Гайдук виступив перед офіцерами командування військово-морських сил. Після його виступу офіцери виконали державний гімн України та присяглися служити народу України, а Березовського разом з тими козаками виштовхали за межі командування", - додав Селезньов.

На питання, чому не затримали Березовського, на якого порушено справу за державну зраду, Селезньов зазначив, що ці функції належать до відповідних структур.

Як відомо, командувач ВМС України Денис Березовський зрадив присязі, покинув штаб українського флоту і у штабі Чорноморського флоту у присутності самопроголошеного кримського прем’єра Сергія Аксьонова «прийняв командування ВМС Криму».

У Міноборони повідомили про відсторонення Березовського з посади. Наразі виконуючим обов’язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України призначено контр-адмірала Сергія Гайдука.

ГПУ почала провадження проти екс-командувача ВМС за державну зраду.

Як відомо, Денис Березовський був призначений на посаду командувача військово-морських сил Збройних Сил України напередодні, 1 березня: відповідний указ за підписом в.о. президента Олександра Турчинова було розміщено на офіційному сайті президента.

Контр-адмірал Березовський був заступником командувача ВМС з бойової підготовки, начальником управління бойової підготовки.