НОВИНИ

Уряд ліквідував міністерство доходів і зборів

Кабінет міністрів прийняв рішення про ліквідацію Міністерства доходів і зборів країни, підпорядкувавши утворені на базі міністерства податкову і митні служби Міністерству фінансів. Про це 3 березня повідомив міністр фінансів України Олександр Шлапак.

За його словами, рішення прийняли на засіданні уряду 1 березня.

"Уряд прийняв досить мудре рішення... По сьогоднішній день не ліквідовані податкова служба та митниця. І тому нам простіше призупинити ліквідаційну процедуру з цих двох підрозділів, ліквідувавши власне міністерство", - повідомив Шлапак.

Він підкреслив, що таким рішенням уряд фактично відновило раніше існуючі Державні податкову та митну служби, які вже мають свої статути, положення про роботу та штатний розпис.

"Як тільки розберемося з керівництвом цих структур, зможемо сформатувати дві структури", - додав Шлапак.

Він підкреслив , що наразі невідоме місце пербування екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка та його кількох заступників. Водночас один із заступників - Андрій Ігнатов власноруч написав заяву про звільнення і навідріз відмовився очолити податкову службу на перехідній період.

Як повідомлялось, 28 лютого Верховна Рада рекомендувала Кабінету міністрів ліквідувати Міністерство доходів і зборів. За таке рішення проголосували 232 депутати.

Нагадаємо, Міністерство доходів і зборів було створено у грудні 2012 року шляхом реорганізації Державної митної служби та Державної податкової служби. На це міністерство покладено функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.