НОВИНИ

Меркель: Путін втратив зв’язок з реальністю

Канцлер Німеччини Анґела Меркель під час телефонної розмови із президентом США Бараком Обамою повідомила, що президент Росії Владімір Путін перебуває в іншому світі. Таке враження у неї залишилося після розмови з російським президентом. Про це пише The New York Times.

 «Канцлер Німеччини Анґела Меркель сказала президенту США Бараку Обамі під час телефонної розмови в неділю, що після розмови з Путіним вона не була впевнена, чи він має зв'язок реальністю», - повідомляє The New York Times з посиланням на джерела поінформовані про цю розмову. "В іншому світі", додала канцлер про Владіміра Путіна.

The New York Times також зазначає, що ситуація довкола України істотно відрізняється від інших, з якими стикався Обама. Щодо Сирії, Ірану, Лівії та Єгипту політичні угруповання у Вашингтоні розривалися, як і президент, над пошуком належного балансу твердості і гнучкості. «Але, коли старий, озброєний ядерною зброєю противник, повертається до формулювань «холодної війни», наслідки, видаються більшими, виклики більш складними, а голоси більш єдиними», - пише видання.

Як повідомляє видання The Telegraph, Путін сказав німецькому канцлеру під час розмови в неділю також, що російські громадяни і російськомовні в Україні зіткнулися з "неослабною" загрозою з боку «ультранаціоналістів», і що заходи, до яких вдалася Москва, були повністю доречними, враховуючи таку "надзвичайну ситуацію".

Нагадаємо, після розмови з канцлером Німеччини Анґелою Меркель Путін погодився створити групу з розслідування ситуації в Криму під егідою ОБСЄ.

1 березня Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму. Відповідне рішення підтримали 90-ма голосами, усі члени Ради Федерації одноголосно.

НАТО після засідання, присвяченого ситуації в Україні, засудило посилення військових дій Росії в Криму та висловило велику стурбованість щодо рішення Ради Федерації РФ про використання збройних сил Росії на території України.

Між тим, держсекретар США Джон Керрі повідомив, що вилітає в Україну для проведення переговорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.