НОВИНИ

Турчинов: ми розцінюємо поведінку РФ як пряму агресію

Відбулась телефонна розмова голови Верховної Ради, виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова з Державним секретарем США Джоном Керрі. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Сторони обговорили події, що розгортаються в Криму, та спроби військової агресії з боку Російської Федерації.

"Ми розцінюємо таку поведінку як пряму агресію по відношенню до суверенітету України", - наголосив Олександр Турчинов, додавши, що розраховує на допомогу в розв'язанні цього конфлікту від стратегічних партнерів нашої держави.

Держсекретар США запевнив в тому, що "Америка завжди стяла та стоятиме на сторожі інтересів суверенних держав та виступатиме на захисті демократії та свободи в Україні".

Як повідомлялось, годину тому Владімір Путін вніс звернення до Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації про введення військ в Україну.

Раніше голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що не виключає можливості введення обмеженого контингенту російських сил до Криму для забезпечення безпеки Чорноморського флоту РФ там громадян Росії, які там мешкають.

Раніше Рада Держдуми РФ закликала Владіміра Путіна захистити мешканців Криму від "свавілля і насильства"

Нагадаємо, за останні дні з Росії до Криму перекинуто більше 6 тисяч бійців військ спеціального призначення. Підрозділи розосереджені в різних районах Криму і Севастополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.