НОВИНИ

"Свобода": Росія поводиться як відвертий міжнародний терорист

Спроба анексії Російською Федерацією Криму – суверенної частини України – є актом неприхованої агресії, посягання на державний суверенітет та територіяльну цілісність України. Про це йдеться у заяві ВО «Свобода», яку оприлюднила прес-служба партії.

Публікуємо повний текст заяви.

«Спроба анексії Російською Федерацією Криму – суверенної частини України – є актом неприхованої агресії, посягання на державний суверенітет та територіяльну цілісність України., брутальною спробою залишити Україну в зоні своїх імперських геополітичних інтересів. РФ поводиться як відвертий міжнародний терорист, який узяв у заручники понад 2 мільйони мешканців України і висуває все більш необґрунтовані вимоги. А як відомо, будь-які поступки терористові є неприйнятними, бо лише розпалюють апетити агресора.

Російська пропагандивна машина намагається прикрити свою агресію казками про захист інтересів «сатєчєствєнікав» від вигаданих утисків національних та мовних прав меншин та подібними димовими завісами. Насправді агресія російських імперіялістів готувалася заздалегідь, і лише наївний може клюнути на гачок Кремля, що нібито скасування неконституційного закону Ківалова-Коліснічєнка стало приводом для військової агресії з боку Росії.

Наївно і недалекоглядно припускати, що Росія, передбачаючи скасування декларативних законів, ухвалених у неконституційних спосіб, заздалегідь зосередила усю свою наявну військову потугу на кордонах з Україною. А історію про те, що Росія на другий день після ухвалення перших рішень Верховної Ради змогла перекинути в акваторію Чорного моря кораблі з Балтики та Північного моря, не сприйме навіть дитина.

Тому ми із занепокоєнням сприйняли інформацію про намір скасувати деякі рішення, ухвалені Верховною Радою. Політика умиротворення агресора лише призведе до нових, щораз більших вимог з його боку. Поступки терористові є неприпустимими, а останні заяви щодо скасування деяких рішень – помилкою, яку слід негайно виправити.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» переконане, що потрібно цілеспрямовано і твердо продовжувати рішучі реформи в українській державі з метою побудови суспільства на засадах національної, соціяльної та історичної справедливости. Інтереси жодного громадянина в процесі втілення цих реформ не буде утиснено, водночас українська держава твердо і послідовно присікатиме будь-які зазіхання на територіяльну цілісність і державний суверенітет нашої країни. Ми нікому не дозволимо розіграти ні міжнаціональну, ні міжконфесійну, ні міжрегіональну карту з метою посіяти розбрат. Україна буде великою соціально і національно справедливою европейською державою і вже ніколи не буде суб’єктом геополітичних інтересів сусідніх держав.

Ми виступаємо за мирне і рівноправне співіснування з усіма нашими сусідами».

Як повідомлялось, менше години тому Володимир Путін вніс звернення до Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації про введення військ в Україну.

Раніше голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що не виключає можливості введення обмеженого контингенту російських сил до Криму для забезпечення безпеки Чорноморського флоту РФ там громадян Росії, які там мешкають.

Раніше Рада Держдуми РФ закликала Владіміра Путіна захистити мешканців Криму від "свавілля і насильства"

Нагадаємо, за останні дні з Росії до Криму перекинуто більше 6 тисяч бійців військ спеціального призначення. Підрозділи розосереджені в різних районах Криму і Севастополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.