НОВИНИ

Путін оголосив воєнну інтервенцію в Україну

Володимир Путін вніс звернення до Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації про введення військ в Україну, повідомляє прес-служба Кремля.

Подаємо повний текст документа мовою оригіналу.

«В связи с экстраординарной ситуацией, сложившейся на Украине, угрозой жизни граждан Российской Федерации, наших соотечественников, личного состава воинского контингента Вооруженных Сил Российской Федерации, дислоцирующегося в соответствии с международным договором на территории Украины (Автономная Республика Крым), на основании пункта «г» части 1 статьи 102 Конституции Российской Федерации вношу в Совет Федерации Федерального Собрания Российской Федерации обращение об использовании Вооружённых Сил Российской Федерации на территории Украины до нормализации общественно-политической обстановки в этой стране», - йдеться у поданні.

Як повідомлялось, сьогодні голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що не виключає можливості введення обмеженого контингенту російських сил до Криму для забезпечення безпеки Чорноморського флоту РФ там громадян Росії, які там мешкають.

Раніше Рада Держдуми РФ закликала Владіміра Путіна захистити мешканців Криму від "свавілля і насильства"

Нагадаємо, за останні дні з Росії до Криму перекинуто більше 6 тисяч бійців військ спеціального призначення. Підрозділи розосереджені в різних районах Криму і Севастополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.