НОВИНИ

Константинов сфальсифікував рішення парламенту Криму про референдум - ЗМІ

Рішення про референдум щодо статусу Криму і відставку уряду автономії, яке приймали у захопленому невідомими озброєними людьми будинку Верховного Ради АРК - сфальсифіковані Про це стало відомо ще під час засідання парламенту, повідомляє ZN.UA.

Під час засідання у сесійній залі перебувало 53 депутата, однак кілька з них залишили засідання, серед яких і депутати від "Русского єдінства" Сергій Шувайников і Яніна Павленко.

Під час розгляду питання про відставку Могильова і призначення Аксьонова розгорівся скандал і умовна група депутата Олександра Мельника - а це більше 10 осіб - не брала участі в голосуванні.

Однак серед "проголосувавших" раптом виявилися і їхні прізвища, та прізвища депутатів , які взагалі не прийшли на засідання. Зокрема, це віце-прем'єр автономії Ольга Удовіна, глава Білогірської РДА Олег Русенький. А відомий бізнесмен Микола Сумуліді, в той же день заявив, що у парламент Криму не ходить, вже три місяці.

Але керівник управління інформаційно-аналітичної роботи ВР АРК О.Сульнікова, яка диктувала журналістам по телефону результати сесії, повідомила, що за референдум проголосували 61 з 64 депутатів, в за відставку Могильова - 51 з 64.

"Реально голосувало 40-41 депутат. Але у Константинова (спікера - Ред.) на руках були 64 картки-дублікати. Ось вони ними і голосували, хоча 12 карток було на руках у іншого депутата" , - розповів виданню депутат ВР Криму.

Читайте також Юрист: ВР Криму не має повноважень оголошувати референдум щодо статусу автономії

Як повідомлялось, сьогодні голова ради міністрів автономної республіки Сергій Аксьонов вирішив пришвидшити референдум у Криму і призначив його на 30 березня.

Раніше президія Верховної Ради АРК поширила заяву, в якій пропонує провести загальнокримський референдум з питання удосконалення статусу автономії та розширення її повноважень.

Згодом голова кримського парламенту Володимир Константинов заявив, щона позачерговому засіданні розглянуть два питання: про проведення всекримського референдуму 25 травня про розширення повноважень АРК та про економічну ситуацію у Криму та звіт уряду.

У ЦВК пояснили, що наразі не існує юридичної бази для проведення референдуму в Криму.

Читайте також Екс-радник Путіна: Кремль здійснює окупацію Криму для забезпечення "правильного" результату референдуму