НОВИНИ

І спікер кримського парламенту, і новий прем'єр автономії вважають Януковича президентом

І спікер Верховної Ради Криму Володимир Константинов, і новий прем'єр автономії Сергій Аксьонов вважають, що Янукович залишається юридично обраним президентом України.

"У наш складний час Російська Федерація, впевнений, протягне руку допомоги і надасть сприяння, зокрема, фінансове, для того, щоб Крим сьогодні міг вибудувати свою політичну ситуацію. Ми впевнені, що всі ми з нашими братами спільно зможемо відновити наше народне господарство. Російська Федерація обіцяє і фінансову підтримку. Ми сьогодні звертаємося до наших колег. Я абсолютно впевнений, що з вашою підтримкою ми зможемо це зробити. В даному випадку ще юридично обраним президентом є пан Янукович і в даному випадку ці узгодження були пройдені через нього", - заявив прем'єр Аксьонов.

Водночас, спікер Верховної Ради Криму Константинов зазначив: "Верховна Рада Криму - це легітимно обраний орган. Це все, що ми визнаємо".

"Сьогодні є діючий президент - Янукович Віктор Федорович, який сьогодні зробив заяву, що не складав з себе повноважень", - додав Константинов.

Нагадаємо, 27 лютого  кримський парламент ухвалив рішення про недовіру Раді міністрів Криму й скорочення її повноважень. За підтримку відповідного рішення проголосували 55 з 64 кримських парламентарів.

На цьому ж засіданні парламент Криму прийняв постанови про проведення в Автономії республіканського (місцевого) референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень Автономної Республіки Крим. За це рішення проголосували 61 з 64 депутатів.

Водночас, журналісти наголошують, що точна кількість депутатів, які голосували за ці рішення, невідома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.