НОВИНИ

Активісти донецького Євромайдану пікетують МВС з вимогою люстрації міліції Донеччини

Представники донецького Євромайдану і чорнобильці пікетують Міністерство внутрішніх справ України в Києві, вимагаючи люстрації та негайного звільнення із посад керівників міліції в області.

Вони вимагають, зокрема, відставки керівника управління МВС у Донецькій області Романа Романова, начальника Управління МВС Донецька Максима Кириндясова, першого заступника міністра МВС Віктора Дубовика й інших осіб, що мають чи мали стосунок до керівництва міліції у Донецьку й області.

Як заявив активіст Донецького Євромайдану Володимир Деркач, згадані особи бездіють у теперішній ситуації, коли кримінальні елементи залякують населення і погрожують людям, що виступають за свої права на Донеччині.

За словами активіста, згадані міліцейські чини також причетні до того, що під час акції протесту чорнобильців в Донецьку в листопаді 2011 року, під час знесення міліцією наметів протестувальників загинув шахтар Геннадій Конопльов. Тоді начальником донецької міліції, за словами Деркача, був Віктор Дубовик, який зараз обіймає посаду першого заступника міністра МВС України.

Сьогодні Віктор Дубовик вийшов до учасників акції протесту і пообіцяв, що у міністерстві розберуться із усіма їхніми вимогами.

Учасники протесту мають намір зустрітися із новопризначеним міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і порушити кадрові питання по Донецьку та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.