НОВИНИ

Дмитро Ярош: "Правий сектор" може стати партією

«Правий сектор» швидше за все, оформиться в політичну партію. Про це заявив лідер руху Дмитро Ярош в інтерв’ю «Українському тижню».

«Швидше за все, «Правий сектор» (ПС) оформиться в політичну партію і конкуруватиме з іншими політичними силами», - заявив Ярош.

Він зазначив, що права ніша останнім часом розширилась, і відповідно тут можна зробити свій внесок у державну розбудову.

«Але при цьому добро має бути з кулаками і ПС не буде перетворений просто на політичну партію. До нього входять різні структури. Побачимо. Зараз кожен день підносить якісь сюрпризи», - додав лідер «Правого сектору».

На зауваження, що чимало людей вважають, що політсила не може бути без спонсорів, Ярош зазначив, що ПС спробує довести, що можна без корупції, жертовно боротися за Україну.

«Ми спробуємо поламати отакі от схеми і показати абсолютно іншу якість політики. Бо всі ці місяці ми існували за рахунок підтримки людей з цілого світу, які приносили на п’ятий поверх профспілок, потім на Хрещатик і приносять досі, свої кровно зароблені гроші. І це доволі великі суми. Нам їх достатньо для діяльності. Я розумію що конкурувати з олігархічними групами доволі важко в цьому відношенні, але… », - зазначив Ярош.

На його думку, для того, щоб бути цікавими просто треба діяти. «І діяти адекватно, революційно... Це дуже проста схема. Ми і далі спробуємо так діяти», - запевнив Ярош.

Інтерв’ю з Дмитром Ярошем читайте у № 9 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.