НОВИНИ

Бойовики у Криму відмовилися від переговорів з Могильовим і представниками російського консульства

Сьогодні зранку у вестибюлі будівлі Ради міністрів АРК глава уряду Криму Анатолій Могильов зустрівся з бойовиками, котрі захопили приміщення адмінбудівель. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила начальник Управління інформаційної політики Радміну АРК Віолетта Лісіна.

«Представники з їх боку заявили, що не уповноважені вести переговори і висувати вимоги. Анатолій Могильов передав свої контактні телефони для подальшого зв'язку із ними», - пише вона.

У свою чергу заступник Голови Радміну Рустам Теміргалієв повідомив, що озброєна група, яка захопила будинок Ради міністрів Криму, відмовилася спілкуватися із працівниками російського консульства в Сімферополі. 

Як відомо, цієї ночі близько 60 невідомих зі зброєю захопили приміщення Верховної Ради Криму й Ради міністрів АРК у Сімферополі. Працівників звідти вивели.

Прем’єр-міністр АРК Анатолій Могильов повідомив, що на 9 ранку призначено переговори з тими, хто захопив приміщення. Він оголосив четвер вихідним і попросив людей зберігати спокій та не наближатися до епіцентру подій.

Згодом повідомили, що в Сімферополь рухається колона БТР-ів, котрі належать Чорноморському флоту РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.