НОВИНИ

У Криму по тривозі підняли внутрішні війська і весь особовий склад міліції

Через захоплення Верховної Ради й Ради міністрів Криму у Сімферополі по тривозі піднято війська внутрішніх військ і весь склад міліції. Про це повідомив в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

"Під ранок озброєний автоматичною зброєю й кулеметами загін невідомих осіб захопив будівлю ВР Криму в Сімферополі. По тривозі підняті війська внутрішніх військ і весь склад міліції", - написав він. 

"Для не допущення кровопролиття серед цивільного населення уведено оточення навколо кварталу, де розташована ВР Криму", - зазначив Аваков.

"Прийняті ще низка заходів реагування для протидії розвитку екстремістських дій, недопущення розвитку ситуації у збройне зіткнення в центрі міста", - додав він. 

За словами Авакова, "провокатори на марші".

"Час холодної голови, консолідації здорових сил і точних дій", - зазначив він.

Як відомо, цієї ночі 50-60 невідомих зі зброєю захопили приміщення Верховної Ради Криму й Ради міністрів АРК у Сімферополі. Працівників звідти вивели.

Прем’єр-міністр АРК Анатолій Могильов повідомив, що на 9 ранку призначено переговори з захопниками. Він оголосив четвер вихідним і попросив людей зберігати спокій та не наближатися до епіцентру подій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.