НОВИНИ

Кримський парламент так і не провів позачергове засідання

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради Криму в середу не відбудеться. Про це заявив голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров, вийшовши з будівлі парламенту до мітингувальників.

Він закликав усіх учасників мітингу організовано повертатися додому.

«Дуже організовано, незважаючи на те, що тут трапляються провокатори, повертайтеся додому. Ви зробили дуже багато чого - ви не допустили конфлікту. Ми говоримо вам, що Крим переміг», - заявив Чубаров.

«Повертайтеся додому, йдіть до своїх сусідів - російським українцям, людям інших національностей, говоріть їм, що не потрібні ніякі загони самооборони. Ви разом з ними охороняйте церкви і мечеті, стежте за кладовищами, разом облаштовуйте школи. Робіть все разом», - додав Чубаров.

Згодом частина кримських татар, учасників мітингу, який відбувався біля будівлі кримського парламенту, розійшлася, проте учасники мітингу, організованого "​​Русским единством" площу поки не покинули і продовжують свою акцію. 

В акції бере участь близько 700 прихильників "Русского единства". Вони тримають в руках прапори Криму та Російської Федерації

Від мітингу кримських татар їх відділяє кордон міліції.

Як повідомлялося, у вівторок президія кримського парламенту прийняла рішення про проведення в середу позачергового пленарного засідання Верховної Ради Криму. У ЗМІ з'явилася інформація, що на сесії планується прийняти радикальні рішення аж до виходу Криму зі складу України, однак спікер Володимир Константинов назвав її недостовірною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.