НОВИНИ

Кримський парламент так і не провів позачергове засідання

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради Криму в середу не відбудеться. Про це заявив голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров, вийшовши з будівлі парламенту до мітингувальників.

Він закликав усіх учасників мітингу організовано повертатися додому.

«Дуже організовано, незважаючи на те, що тут трапляються провокатори, повертайтеся додому. Ви зробили дуже багато чого - ви не допустили конфлікту. Ми говоримо вам, що Крим переміг», - заявив Чубаров.

«Повертайтеся додому, йдіть до своїх сусідів - російським українцям, людям інших національностей, говоріть їм, що не потрібні ніякі загони самооборони. Ви разом з ними охороняйте церкви і мечеті, стежте за кладовищами, разом облаштовуйте школи. Робіть все разом», - додав Чубаров.

Згодом частина кримських татар, учасників мітингу, який відбувався біля будівлі кримського парламенту, розійшлася, проте учасники мітингу, організованого "​​Русским единством" площу поки не покинули і продовжують свою акцію. 

В акції бере участь близько 700 прихильників "Русского единства". Вони тримають в руках прапори Криму та Російської Федерації

Від мітингу кримських татар їх відділяє кордон міліції.

Як повідомлялося, у вівторок президія кримського парламенту прийняла рішення про проведення в середу позачергового пленарного засідання Верховної Ради Криму. У ЗМІ з'явилася інформація, що на сесії планується прийняти радикальні рішення аж до виходу Криму зі складу України, однак спікер Володимир Константинов назвав її недостовірною.