НОВИНИ

Кримський спікер звинувачує "донецьких" у провокаціях в автономії

Голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов назвав недостовірною поширену деякими ЗМІ інформацію про те, що сьогодні під час позачергового пленарного засідання парламенту автономії планується прийняти рішення про вихід Криму зі складу України. Про це йдеться в повідомленні на сайті парламенту Криму.

«У кримському парламенті не ставлять питання про вихід Криму зі складу України. Це провокація з метою дискредитувати Верховну Раду автономії, позбавити її легітимності. На жаль, ця провокація організована і підтримана макіївською командою в кримському уряді, яка заради збереження влади готова пожертвувати суспільно-політичною стабільністю на півострові. Для них це чужа земля! Кримчани! Земляки! Крим - наш спільний дім! Мир в домі – в наших руках! Не піддавайтеся на провокації! У такій обстановці зберігайте спокій і виваженість у своїх вчинках», - заявив Константинов.

Нагадаємо, Раду міністрів Криму очолює Анатолій Могильов, який свого часу був начальником Макіївського міськуправління УМВС в Донецькій області. 

Ще перед призначенням нового прем'єр-міністра Криму у 2011 році депутат Геннадій Москаль заявляв, що ним може стати лише Могильов, тому що "Могильов, Джарти – це одна команда. Джарти розставив на всі можливі посади макіївських. А зберегти макіївську команду, крім Могильова, не зможе ніхто".

Як повідомлялося, наразі у Сімферополі відбувається мітинг кримських татар біля будівлі Верховної Ради Криму, де планувалося засідання парламенту півострова. Біля парламенту сталися сутички кримських татар і російськомовних громадян - прихильників приєднання Криму до Росії. Меджліс вимагає не проводити позачергове засідання, щоб уникнення розпалювання сепаратистських настроїв на півострові.

25 лютого проросійські сили блокували Верховну Раду Криму, вимагаючи призначити референдум "про незалежність" і звернутися по допомогу до Росії. Пізніше вони вивісили на будівлі Верховної Ради прапор Російської Федерації.