НОВИНИ

Перший національний надасть ефір "Громадському ТБ"

Перший національний погоджується на пропозицію голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка надати ефір «Громадському ТБ» і готовий вже сьогодні транслювати «Громадське ТБ». Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків генерального директора НТКУ Олександр Пантелеймонов.

Зі слів пана Пантелеймонова, правові нюанси такої співпраці НТКУ узгоджуватиме з юристами.

«З метою прискорення надання ефіру НТКУ запрошує представників “Громадського ТБ” для вирішення юридичних питань, погодження технічних параметрів мовлення і визначення ефірних слотів, - йдеться в заяві НТКУ. - НТКУ завжди готова до співпраці з усіма засобами масової інформації, метою яких є об’єднання країни, зняття громадянського напруження та примирення в суспільстві».

У відповідь член команди «Громадського ТБ» Мустафа Найєм заявив, що «Громадське ТБ» згодне на таку співпрацю.

Раніше голова Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України Микола Томенко закликав тимчасового виконувача обов'язків гендиректора НТКУ Олександра Пантелеймонова та генерального директора Національної радіокомпанії України Тараса Аврахова укласти трудові угоди з представниками «Громадського ТБ» та «Громадського радіо» про надання кількох годин свого щоденного ефіру під інформаційне мовлення.

Як повідомлялось, 3 липня 2013 року Верховна Рада прийняла у першому читанні поданий урядом законопроект № 1076 «Про суспільне телебачення і радіомовлення України», який передбачає створення Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Нагадаємо, 11 червня у Києві журналісти презентували проект громадського інтернет-телебачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.