НОВИНИ

У Держдумі РФ заперечують видачу російських паспортів у Криму

Голова комітету Держдуми у справах СНД Лєонід Слуцкій спростовує повідомлення українських ЗМІ, що російські депутати обіцяли забезпечити прискорену видачу паспортів РФ в Криму.

Депутат звернув увагу, що це "питання занадто тонкої матерії, яке вимагає як особливого опрацювання, так і спеціального рішення керівництва країни".

При цьому Слуцкій зазначив: "Ми не кинемо в умовах цієї цивілізаційної сутички наших братів в Україні і понад мільйон наших співвітчизників, які опиняються в скрутному становищі з огляду на різкий майбутній колапс російськомовного простору".

"Але комплекс адекватних заходів буде розроблено найближчим часом, зараз про це говорити передчасно", - додав він.

Разом з тим, зазначив він, постановка питання в проекті закону депутата Іллі Дроздова (ЛДПР), який був внесений напередодні в Держдуму і стосувався спрощеного отримання громадянства РФ, "заслуговує на увагу".

"Ми потребуємо робочих рук наших українських братів, їхнього приїзду в Росію", - вважає парламентарій.

Але, попередив він, "підходити до таких процесів, які можуть бути надзвичайно різко сприйняті, в тому числі в Києві, необдумано ми теж не повинні".

"Україна, як порохова бочка, і будь-які провокації можуть призвести до кровопролиття. Ми повинні бути надзвичайно відповідальні до кожного рішення", - зазначив він.

Російські депутати, за словами Слуцкого, перебувають в Криму з візитом у відповідь на нещодавній приїзд делегації Верховної Ради Криму до Москви.

"Головна мета - показати нашими співвітчизникам, що ми разом з ними", - пояснив він.

Нагадаємо, журналіст Олег Крючков раніше повідомив, що у Росії хочуть спростити процедуру отримання громадянства для росіян, які живуть в Україні. Відповідну заяву зробили депутати Держдуми Російської Федерації, які прибули до Сімферополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.