НОВИНИ

На Дніпропетровщині будинок скандально відомого регіонала охороняють озброєні бойовики у масках

Будинок одного з найодіозніших нардепів–регіоналів Олега Царьова охороняють снайпери. Людей зі зброєю та із закритими обличчями помітили і сфотографували дніпропетровські євромайданівці, які ходили до маєтку нардепа в селищі Старі Кодаки.

Царьов вийшов до людей і пропонував їм зайти та переконатися, що він живе "куди скромніше за Януковича".

Проте зайти до всередину через невідомих у масках люди не наважилися. Натомість, учора мітингувальники влаштували нардепу "коридор ганьби".

Понад сотня людей вишикувалися біля входу та в коридорах однієї з міських інформагенцій, куди нардеп обіцяв прийти задля спілкування з журналістами про його ставлення до останніх політичних подій в Україні.

 

Попри те, що прес-конференцію скликали за ініціативи самого Царьова, він двічі переніс час її початку та, зрештою, перед пресою так і не з'явився.

Його прес-секретар повідомила телефоном, що таке рішення регіонал прийняв "щоб не провокувати натовп".
Як повідомлялось, член фракції ПР Олег Царьов за час масових протестів в Україні став відомим через активне відстоювання євроазійського вектору розвитку країни, зокрема, агітацією за приєднання до Митного союзу.

У січні Царьов зізнався, що допомагав скандально відомому російському телеведучому Дмітрію Кісєльову готувати сюжети, у яких він поливав брудом Україні.

Згодом стало відомо, що відстоювання «євразійського вектору» зумовлене боргом у 106 млн грн компаній Царьова перед державним російським «ВТБ Банком».

Читайте також Донька Царьова в соцмережі: "Мій тато ріже людей, а я поки пожеру"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.