НОВИНИ

У Севастополі натовп змусив міську раду "легалізувати" "народного мера"

Міська Рада Севастополя проголосувала за створення Управління із забезпечення життєдіяльності міста. Координаційну раду при ньому очолив Олексій Чалий, який на мітингу 23 лютого був обраний народним мером Севастополя.

Раніше функції з керівництва містом покладалися на Севастопольську міську державну адміністрацію, голів якої призначав президент. Відтепер Севастополем керуватиме Управління з життєдіяльності.

Перш ніж ухвалити відповідне рішення, депутати впродовж трьох годин радилися.  Тим часом, багатотисячний натовп, на вимогу якого було скликано позачергову сесію, блокував вулицю Лєніна, безперервно скандуючи "Чалий!" і "Росія!".

Коли терпіння мітингувальників вичерпалося, група молодих людей спробувала проникнути до сесійної зали через дахи прилеглих будівель. За словами голови міськради Юрія Дойнікова, двох осіб затримали співробітники міліції.

Чалий споглядає на багатотисячний натовп із вікна міськради

Рішення про створення Управління із забезпечення життєдіяльності міста було прийняте одноголосно 49 депутатами.

Мітинг на вулиці Лєніна триває. Мітингувальники вивісили на флагштоках по обидві сторони від входу до міськради російські прапори.

Нагадаємо, в неділю у Севастополі на площі Нахімова мітинг обрав на посаду голови виконкому міської ради Севастополя Чалого, який, за даними ЗМІ, має російське громадянство. Оточення Чалого заперечує наявність у нього громадянства РФ.

Після цього Севастопольська міська державна адміністрація назвала незаконним таке рішення учасників мітингу. Однак після мітингу 24 лютого чиновники Севастополя пішли на компроміс і пообіцяли передати документи Чалому.

Із 1992 року статус Севастополя не передбачає посади мера. Керує Севастополем призначений президентом голова міськдержадміністрації. Тим часом, голова Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Яцуба подав у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.