НОВИНИ

Меджліс вимагає від Ради направити до Криму спецкомісію

Меджліс кримськотатарського народу вимагає від Ради направити до Криму спеціальну депутатську комісію для вивчення ситуації на півострові. Про це заявив голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявляє, що меджліс направив до Верховної Ради вимогу направити до Криму спеціальну депутатську комісію Верховної Ради для вивчення ситуації в Криму, зокрема з діяльністю Верховної Ради Криму.

"До фракцій Верховної Ради направлено повідомлення про необхідність направлення до Криму спеціальної депутатської комісії. Ця комісія потрібна тут для того, щоб подивитися і вивчити, передусім, обстановку. Друге - ця комісія має вивчити ситуацію, яка склалася з діяльністю Верховної Ради Криму. Ми наполягатимемо на нашому підході: ця Верховна Рада має бути розпущена", - заявив Чубаров.

Також, на його думку, спеціальна депутатська комісія Верховної Ради має вивчити ситуацію, пов'язану з управлінням у Криму.

"Ми вважаємо, що команда (провладна - ред.), яка все ще не усвідомила того, чого очікують від управлінців люди, котрі живуть у Криму, така команда має піти. Сприяти цьому може спеціальна депутатська комісія Верховної Ради", - сказав він.

Раніше спікер ВР Олександр Турчинов заявив, що дасть доручення голові Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки оборони Володимиру Литвину щодо створення робочої групи з питань, актуальних у Криму та Севастополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.