НОВИНИ

Телеканал 1+1 заявляє про напади на його кореспондентів

Телеканал 1+1 заявляє про погрози і напади на його кореспондентів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби телеканалу.

Канал 1+1 звернувся до комітету свободи слова та інформації, тимчасової слідчої комісії, до СБУ, МВС та Генпрокуратури з приводу непоодиноких випадків погроз та застосування фізичного насильства до журналістів та операторів 1+1.

Згідно з повідомленням, на Дніпропетровщині постійно погрожують регіональній кореспондентці ТСН Ользі Павловській, люди в масках пошкодили камеру та намагалися перекинути автомобіль, в якому знаходилась журналістка та оператор.

На Одещині переслідують кореспондента Сергія Осадчука та знімальну групу ТСН, невідомі в масках з битами погрожують спалити пересувну телевізійну станцію (ПТС) 1+1.

У Криму невідомі люди переслідують знімальну групу ТСН та погрожують фізичною розправою. Журналісти 1+1 вже звернулися з відповідними заявами в регіональні відділи МВС.

"На жаль, наразі буденними здаються погрози, застосування фізичного насильства, обману, злочини проти життя, здоров'я та волі журналістів, що ніяким чином не сприяє стабілізації становища в Україні", - йдеться у зверненні.

За останні три місяці 10 журналістів 1+1 постраждали під час виконання професійних обов'язків.

"Просимо вас посилити контроль за дотриманням законодавства, що забезпечує функціонування засобів масової інформації в Україні, з метою запобігання втручанню в діяльність журналістів та унеможливлення застосування насильства", - наголошують журналісти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.