НОВИНИ

Россільгоспнагляд побачив зв’язок між африканською чумою свиней і Майданом

У Россільгоспнагляді висловлюють стурбованість подіями, що відбулися на території України, і ставлять під сумнів дієздатність української ветслужби. Відповідне повідомлення розміщене на сайті Россільгоспнагляду.

Згідно з повідомленням, відбулися телефонні переговори керівника Россільгоспнагляду Сергія Данкверта з головою Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимиром Горжеєвим.

"Данкверт, беручи до уваги те, що раніше на території України відбулися спалахи африканської чуми свиней, а також необхідність неухильного забезпечення безпеки української харчової продукції, що надходить на російський ринок, висловив серйозну стурбованість щодо дієздатності ветеринарної служби України у зв'язку з політичними змінами, які призвели до ослаблення ряду національних владних структур", - йдеться у повідомленні.

У свою чергу, Горжеєв запевнив Данкверта в тому, що Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України зберегла повний контроль у сфері своїх державних повноважень, в тому числі щодо запобігання розповсюдження африканської чуми свиней.

"Сторони обговорили можливість проведення регіоналізації з цього захворювання на території України. Вирішено було повернутися до обговорення цього питання в практичному ключі після зустрічі Сергія Данкверта з керівництвом ветеринарної служби Білорусі. Зустріч відбудеться сьогодні в Брянську", - повідомляє сайт Россільгоспнагляду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.