НОВИНИ

Рада звільнила 23 в'язнів, зокрема Павліченків і Запорожця

Верховна Рада звільнила 23 в'язнів, у тому числі Сергія і Дмитра Павліченків.

За відповідне рішення проголосували 316 народних обранців.

Зокрема, Верховна Рада, зокрема, постановила негайно звільнити політв'язнів: 

Віталій Запорожець; Володимир Шпара; Сергій Бевз; Ігор Мосійчук; Андрій Білецький; Ігор Михайленко; Віталій Княжеський; Віталій Применко; Дмитро Павличенко; Сергій Павличенко; Антон Бойко; Антон Шамов; Дмитро Світанько; Олександр Радолов; Владислав Попович; Рустам Уразгельдиєв; Сергій Ярмоленко; Андрій Бондаренко; Анатолій Попович; Ігор Ганненко; Віктор Смалій; Олег Однороженко; Андрій Наливайко.

Крім цього, парламент доручити Міністерству внутрішніх справ та Генеральній прокуратурі України, у зв’язку з відсутністю у діях цих осіб, складу злочину (правопорушення), невідкладно забезпечити припинення кримінальних та адміністративних справ щодо цих осіб.

Як повідомлялось, Вищий спеціалізований суд залишив без задоволення касаційну скаргу адвокатів Дмитра та Сергія Павличенків і залишив у силі раніше прийняті рішення Голосіївського районного суду та Апеляційного суду.

Нагадаємо, 1 серпня 2013 року Апеляційний суд Києва постановив залишити без змін вирок Дмитру та Сергію Павличенкам, яких засудили за вбивство судді Сергія Зубкова до довічного ув’язнення та 13 років позбавлення волі відповідно.

Самі засуджені своєї провини не визнають. Низка правозахисників вказують на те, що суд так і не довів причетність до вбивства саме Дмитра і Сергія Павличенків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.