НОВИНИ

Кремль викликав посла Росії в Україні для консультацій

МЗС РФ викликало з Києва у Москву посла Росії Міхаіла Зурабова нібито у зв'язку із загостренням ситуації в Україні. Про це повідомляє прес-служба МЗС Росії.

"«У зв'язку з загостренням ситуації на Україні та необхідністю всебічного аналізу сформованого положення прийнято рішення про виклик на консультації до Москви Посла Російської Федерації на Україні М.Ю.Зурабова", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, 22 лютого мінстр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров в телефонній розмові з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером, Польщі Радославом Сікорським, Франції Лораном Фабіусом висловив серйозну стурбованість діями української опозиції.

"Лавров висловив найсерйознішу стурбованість невиконанням підписаної 21 лютого у Києві угоди. Опозиція не тільки не виконала жодної з своїх зобов'язань, але вже висуває все нові вимоги, йдучи на поводу у збройних екстремістів і погромників, дії яких становлять пряму загрозу суверенітету і конституційному ладу України" , - йдеться у повідомленні МЗС РФ.