НОВИНИ

  ▪   Роман Малко

Екс-регіонал: "Якщо ми перестанемо красти, то у нас хватить і на бюджет, і на все інше"

Екс-регіонал Микола Джига схвалив вихід людей на Майдан. Про це він заявив у коментарі Тиждень.ua.

„Я до Партії регіонів уже ніякого відношення не маю”, - зазначив він.

„Я думаю, партія, яка обіцяла у 2010-му році, і люди повірили, що ми будуємо нову Україну або Україну для людей. То 19 лютого цю віру розстріляли”, - заявив Джига.

За його словами, не треба „не допустити кадрових, меркантильних помилок”.

„Треба брати моральних людей. Треба змінити формат уряду, децентралізувати. Тому що при тій Партії регіонів, все було централізовано. Органи місцевого самоврядування не мали ніяких повноважень. Безчинство судової влади, безчинство правоохоронних органів, хабарництво і ціла низка інших негативних чинників, які змусили сьогодні вийти на Майдан. Люди вийшли не тому, що у нас провалилися угода про євроінтеграції. А тому що людей дістали податківці, як ніколи була гонка збагачення. Небувалі темпи – все це люди не могли витримати. І це добре, що піднялися”, - заявив він.

На його думку, зараз буде очищення.

„Я застерігаю всіх, щоб не було помилок, не було тендерів непрозорих. Україна за 2013 рік втратила приблизно 13 млрд держбюджету на розкрадання, на відкати, на інші тіньові схеми”, - зазначив він.

„До люстрації я відношусь негативно, люстрація може звестися до помсти. Зараз треба розібратися. У чому собствєнно проблема? Ми країна самодостатня, у нас достатньо коштів. Якщо ми перестанемо красти, то у нас буде хватати на бюджет і на все інше. У всіх бюджетників буде достатньо зарплати. До позавчорашнього дня все це робилося так, як я сказав”, - заявив

 „За Майдан тримаються ті, кому загрожує кримінальна відповідальність - за погроми, захоплення адміністративних будівель, руйнування пам'ятника Леніну, заклики до повалення влади, крадіжки, напади на працівників правоохоронних органів при виконанні обов'язків... А розпочиналось все мирною акцією, що згодом переросла у протест проти дій "Беркуту". Неправомірне рішення було прийняте. І подальші дії влади також не були до кінця продумані - наміри вивільнити будинки без підготовки до спецоперації завершились нагнітанням конфлікту. Все це підсилило супротив і негативне сприйняття. Надалі Майдан "підгодовувався" штучно. Цими вихідними його використала для своїх цілей опозиція, у потрібний момент "запаливши" нову хвилю конфлікту за допомогою підготовлених бойовиків, прикриваючись "волею народу". Але ж я певен, киянам та й більшості українців набридло жити у постійному стресі, у цих "революційних очікуваннях". Лідери Майдану вже продемонстрували все, на що здатні. Ситуація опозицією не контрольована, правлять бал емоції. І влада повинна поставити крапку у цьому "спектаклі"”, - зазначив Джига в інтерв’ю Укрінформу 21 січня.

Як відомо, за наказом депутата Джиги були вилучені матеріали про приватизацію Віктором Януковичем урядової резиденції «Межигір'я».

Нагадаємо, народний депутат, генерал-полковник міліції Микола Джига покинув фракцію Партії регіонів 21 лютого. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.