НОВИНИ

  ▪   Роман Малко

Регіоналка запевняє, що ПР погодиться на люстрацію, бо у ній багато "нормальних людей"

Партія регіонів перейде в опозицію. Про це у коментарі Тиждень.ua заявила Ірина Горіна, народний депутат Партії регіонів.

"У мене є округ у Харкові: там дуже багато порядних людей, які працювали і не мали ніякого відношення до верхівки партії, до розподілу. Вони зараз у розпачі. Але це нормальні люди, і Партія регіонів має програму, яка дуже нормальна, гарна, європейська”, - заявила Горіна.

"Ми ж не брали у цьому участі – для нас це теж такий шок. Але всі роблять помилки. Ми повинні з цього зробити жорсткі висновки”, - заявила народний депутат.

Вона заявила, що не збирається виходити з партії, і буде продовжувати працювати, а стосовно тих, хто покинув партію, Горіна зазначила: "То є їхнє право. А за мене голосували люди як за члена Партії регіонів”.

"Зараз ми повинні не роз’єднувати Україну, а з’єднувати. Потрібно притягти до відповідальності винних за смерть людей, але люди із Заходу й Півдня повинні повірити, що це про них, про всіх”, - зазначила нардеп.

Горіна зауважила, що Партія регіонів погодиться на люстрацію.

Як повідомлялось, сьогодні із фракції Партії регіонів вийшли три народних депутата. Пізніше фракцію покинув ще один депутат.

Нагадаємо, після розстрілу протестувальників на Майдані депутати ПР масово почали виходити з фракції.

Зараз у фракції ПР залишилося 129 нардепів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.