НОВИНИ

Прес-секретар Авакова: Добкін і Кернес втекли у Росію

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін і мер Харкова Геннадій Кернес покинули територію України через міжнародний пункт пропуску на українсько-російському кордоні "Гоптівка" (Харківська обл.). Про це повідомила прес-секретар в.о. глави МВС Арсена Авакова Наталія Статівко.

"Пани Добкін і Кернес покинули територію України через пункт  Гоптівка", - сказала вона журналістам, які присутні біля ЦКБ № 5 в очікуванні виходу Тимошенко.

Як повідомлялось,  Добкін і Кернес після завершення з'їзду депутатів південно-східних областей України і Криму не пішли виступати на мітинг перед присутніми біля Палацу спорту людьми, а сіли в машини і швидко поїхали.

Депутати з'їзду у Харкові ухвалили рішення перебирати на себе всю повноту влади на Південному сході України до "забезпечення конституційного порядку в Києві".

Нагадаємо також, що Громадська Комісія з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні розпочала складати список вищих посадових осіб, причетних до неправомірного застосування сили проти учасників акцій протесту. У списку вже 25 чиновників, серед яких Добкін і Кернес. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.