НОВИНИ

Рада усунула Януковича і призначила позачергові вибори

Верховна Рада ухвалила постанову про самоусунення президента України від конституційних повноважень та призначення позачергових виборів президента України. За відповідну постанову №4193 проголосувало 328 депутатів.

Ця постанова набирає чинності з моменту прийняття.

"Враховуючи, що президент України Віктор Янукович самоусунувся від виконання конституційних повноважень, що загрожує керованості держави, територіальної цілісності та суверенітету України, масового порушення прав і свобод громадян , виходячи з обставин крайньої необхідності, Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю українського народу постановляє: встановити, що президент України Віктор Янукович самоусунувся від виконання конституційних повноважень, і є таким, що не виконує свої обов'язки. Друге - призначити позачергові вибори президента України на 25 травня 2014", - зачитав текст постанови голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

Депутати зустріли результати голосування аплодисментами та заспівали гімн.

Спікер Олександр Турчинов подякував депутатам за виконання свого громадянського обов’язку і висловив впевненість, що це рішення підтримає весь український народ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.