НОВИНИ

Балозі і Домбровському повернули картки для голосування

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав розпорядження, що скасовує попереднє рішення про позбавлення карток для голосування Павла Балогу та Олександра Домбровського. Про це заявив заступник голови ВР Руслан Кошулинський.

За словами Кошулинського, голова ВР підписав розрорядження, яке передбачає повернення карток для голосування цим депутатам, а також відновлення їм виплати заробітньої плати.

Як відомо, 8 лютого минулого року Вищий адмінсуд ухвалив рішення позбавити депутатських повноважень двох народних депутатів - позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі №11 та Павла Балогу, обраного в окрузі №71 на Закарпатті. Цим самим рішенням суд зобов’язав ЦВК провести повторні вибори на цих двох округах. Автором позовів є колишній депутат від опозиції Юрій Кармазін.

11 червня Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав голову Верховної Ради вилучити посвідчення у народних депутатів Домбровського і Балоги.

3 липня голова Верховної ради Володимир Рибак доручив анулювати депутатські картки депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.