НОВИНИ

До Харкова звозять донецьких шахтарів

Гірників Донецької області везуть у Харків, де сьогодні відбудеться з'їзд депутатів всіх рівнів південно-східних областей України, Криму та Севастополя. Про це повідомляє сайт Незалежної профспілки гірників України (НПГУ).

Згідно з повідомленням, керівництво шахт ДП «Селідоввугілля» організовує відправлення шахтарів до Харкова на з`їзд. Цю інформацію профспілці підтвердив заступник голови первинної організації НПГУ шахти «Росія» ДП «Селідоввугілля» Олександр Вовк.

Для участі в заходах у Харкові формуються групи гірників як із шахти «Росія», так і інших.

«Це вже не перший випадок, коли гірників відправляють на провладні мітинги. Не секрет, що людей не так давно привозили до Донецької ОДА, де вони в касках із держаками від лопат сиділи в автобусах і могли бути використані в сутичках», - йдеться в повідомленні.

Незалежна профспілка гірників України підкреслює, що «таким чином працівників шахт втягують у протистояння й використовують у політичних цілях», хоча «керівництво і влада повинні дбати, щоб шахтарям забезпечували гідні умови праці, вчасно виплачували заробітну плату та необхідні соціальні виплати».

«Це неприпустимо, коли так використовують трудівників, які не володіють достовірною інформацією, оскільки перебувають у постійному інформаційному вакуумі й дезінформірмації», - заявляють у НПГУ.

Нагадаємо, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін заявив про скликання З'їзду депутатів усіх рівнів південного сходу і Криму в Харкові 22 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.